PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 434
oceny
7,0 10 1 148434
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

To są moje klimaty uwielbiam ten film i taki gatunek a Milla Jovovich jest rewelacyjna . Opis do tej części dałem dożo wcześniej. U mnie jest ocena hot 10. Uwielbiam te klimaty. Na pewno obejrzę ponownie bo uwielbiam ten film. Oglądam już po raz 60.

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Zgadzam się z tobą na tyle, na ile trzeba, by uzasadnić, że najogólniej pojętej kategorii "film" potrzeba również takich projektów jak ten tu Resident Evil (nie tylko pierwsza część). Współczuję osobom, które nie potrafią dostrzec w tym filmie czegoś więcej niż prostackiej rąbanki, podpisuję się pod pozytywną notą i czekam na VI odsłonę!

ocenił(a) film na 6
Kadente

Narzekałem na pierwszą część, gdy wyszła, inaczej sobie to wyobrażałem. Liczyłem na film grozy.
Ale potem wyszło że na tle nastepnych części jedynka była najlepsza. Ciekaw jestem gdyby takie filmy stworzyl
ktoś taki jak James Cameron na podstawie gier Resident evil 1,2,3 w stylistyce i klimacie "Obcy 2" czy "Otchłani"
powiedzmy 3 filmy o mocnym klimacie grozy po około 150minut. Pewnie wtedy byłbym zadowolony.
A tak to ta seria filmowa jest nic nie wyrózniajacym sie i absurdalnym filmem akcji. Jedynka w miare ok, reszta równia pochyła w dół.

sebastiannycz

Dla mnie tez 10/10. Uwielbiam wszystkie czesci. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones