PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 350
ocen
7,0 10 1 148350
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Muzyka

ocenił(a) film na 8

Myślę, że niezależnie od tego jaką ocenę wystawicie, warto dodać do niej jedno oczko wyżej za muzykę. Naprawdę fajnie dobrana, motyw główny jest świetny. Nie jest to może poziom jaki był np w "28 Dni Później", ale i tak jest bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 7
Hartus

Bardzo lubię ten film, a muzykę uważam za doskonałą. Ja bym dała Mansonowi oskara za stworzenie motywu przewodniego. Albo dwa. Do całego soundtracka tez nie można się przyczepić, ale Manson wykonał swoja robotę wręcz wzorcowo, cudownie wprowadza w klimat.

mistrzpuk

Ta muzyka to arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
mistrzpuk

Nawet 2 to za mało dla tego geniusza.

ocenił(a) film na 7
Hartus

polecam kawałek Charlie clouser - Convoy , ale nie pamiętam z której to części:D

misior823

Ten kawalek jest naprawde swietny, podobnie jak wiekszosc utworow z residenta czy tez 28 dni pozniej.
Gustuje w takiej wlasnie muzyce ;)
Jesli ktos ma jakies propozycje takiego typu muzy, bardzo bym prosil o namiary, nie koniecznie musi to byc soundtrak z filmu.
pozdro !

ocenił(a) film na 8
Hartus

muza genialna, MM rulezzz :D, zwłaszcza uwielbiam Main Theme, pozdro for all :)

ocenił(a) film na 9
wader85

muza genialna bo Mansona ; )

ocenił(a) film na 10
Hartus

w temacie muzyki, czy ktoś mi może powiedzieć co to za kawałek, który leci kiedy Alice schodzi ze schodów do pociągu to jest w 1:18:00 na oficjalnym soundtracku tego nie ma

ocenił(a) film na 8
KayussHilton

Masz na myśli to co zaczyna się od 1:52? http://www.youtube.com/watch?v=_EqwY71AF1k&feature=related Ja niestety nie Ci nie pomogę bo nie wiem. Spytaj się w komentarzu pod tym filmikiem na YT to na pewno Ci pomogą.

ocenił(a) film na 10
Hartus

ten filmik jest niedostępny, chodzi mi o kawałek w godzinie 1: 18

ocenił(a) film na 10
Hartus

http://www.youtube.com/watch?v=WDgiLgm-Grs w tym filmiku w czasie 2:23 zaczyna się ta nuta

ocenił(a) film na 8
KayussHilton

Ale jaja. Jeszcze wczoraj działał. Utworu niestety nie kojarzę. Polecam spytać się pod filmikiem i jeszcze raz przesłuchać cały OST.

ocenił(a) film na 9
Hartus

R i g h t

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones