PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 434
oceny
7,0 10 1 148434
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Nie długo w TV!

ocenił(a) film na 8

9 lutego 2014 roku w niedzielę TV Puls puści o 20:00 właśnie ten film. Kto czeka na ten film?
Proszę pisać!

ocenił(a) film na 8
kamil98760

Ja czekam, aczkolwiek nie wiem czy obejrzę, bo mnie to trochę przeraża.. :)

ocenił(a) film na 7
laswegas98

Bardziej przeraża gra niż film ;)

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Zapraszam na 2 część tego filmu w niedzielę o 20:00.

użytkownik usunięty
JoaHa88

W pełni się zgadzam. Gra jest straszna. Człowiek się własnego cienia boi. Film mnie natomiast wzrusza. Wiem to dziwne, ale ja ,,przeciętna'' nigdy nie bylam ;-)

ocenił(a) film na 8

Horrory cię wzruszają? xD

użytkownik usunięty
kamil98760

Nio :-) Np. Ostatnia część Obcego kiedy ten biały zostaje wyssany przez okno... Wiem czasami bywam psychiczna :-D ale wole tego typu filmy niż komedyjki ,,i żyli długo i szczęśliwie'' (z drobnymi wyjątkami)

ocenił(a) film na 8
laswegas98

To cię przeraża? Weź nie żartuj. To nie jest straszne., Chyba że jesteś dzieckiem poniżej 10 lat ;) Zapraszam na 2 część resident evil w niedzielę!

ocenił(a) film na 8
kamil98760

Przerażało. Ale to było zanim obejrzałam. Myślałam szczerze, że będzie straszniejsze. Zdecydowanie mam powyżej 10 lat. :D + A drugiej części nie mam zamiaru przegapić. :)

kamil98760

Ja jestem fanką Residentów, więc jeśli tylko mam czas to nie mogę odmówić oglądania :) tak więc dzisiaj obejrzę go po raz 15, bodajże. :D

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

A 2 część to po raz który obejrzysz? :D W niedziele ma być! Zapraszam!

kamil98760

Oj drugą to już nie wiem ile razy oglądałam, ponieważ to według mnie najlepsza ze wszystkich części.
Wiem,wiem, na pewno obejrzę. :)

ocenił(a) film na 6
kamil98760

Ja dzisiaj o 21:50 będę oglądać, bo tydzień temu przegapiłam :). A film świetny :)

kamil98760

Godzina czterdzieści to nie jest krótko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones