Ah-jung Kim

8,3
169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ah-jung Kim

podobny typ urody, tyle tylko że jest od niej z tysiąc razy ładniejsza. Generalnie to najpiękniejsza kobieta jaką widziałem.

Witcher

to prawda, jest prześliczna:) Zobaczyłam ją w "200 pounds of beauty" i uznałam ją za jedną z piękniejszych koreańskich aktorek

isamar84

Może piękna ale tylko dzięki operacji. W filmie "200 pounds of beauty" bardzo spodobała mi się jej rola i śpiew. Było widać jak się uśmiechała,że jakaś operacja była. Szkoda,że ją zrobiła wcale taka brzydka nie była ciekawe jak będzie wyglądać jak będzie babcią.

Witcher

mnie też tak trochę Albę przypomina.. ^^ ale fakt, jest jeszcze śliczniejsza.

Witcher

i cała sztuczna niestety http://sugarsurgery.com/kim-ah-joong-plastic-surgery-before-and-after-photo/

katarzynaher

No niestety jej uroda w 90% procentach jest zasługą chirurga (co niestety widać) ale osobiście uważam, że fajnie się ją ogląda.

użytkownik usunięty
Witcher

Ja cie, co się wszyscy tak nią podniecacie? Tak jakby tylko ona była wielce zjawiskowa... Ja tam nie widzę różnicy między nią i innymi aktorkami z KR, wystarczy obejrzeć jakąkolwiek koreańską produkcję, prawie każda aktorka jest piękna, podobnie jak aktorzy, miodzio :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones